Online kroužky

Online kroužky

Šachové online kroužky nabízíme ve dvou formách – jako video kurzy a živé skupinové online lekce s lektorem.

Video kurzy

Tuto formu online kroužku doporučujeme všem začínajícím dětem. Video kurz sestává ze 2 na sebe navazujících sérií videí, které jsou koncipovány tak, aby zábavnou formou dětem přiblížily vše ze základu šachu.

Podrobnější informace o video kurzu a obsahu jednotlivých lekcí naleznete na následujících odkazech: Video kurz 1 pro začátečníky, Video kurz 2 pro mírně pokročilé.

Cena každé série je 1.500,- Kč, první 2 videa kurzu od nás obdržíte na zkoušku zdarma. Pro objednání videokurzu prosím vyplňte náš registrační formulář, v okně „Městská část“ zvolte „Online“ a dále pak v okně „Základní škola“ vyberte Vámi žádaný kurz.

Živé online lekce s lektorem

Tato forma online kroužku je určena dětem, které již viděly alespoň jednu sérii videokurzu nebo již docházely na prezenční kroužek. Živé online lekce probíhají stejně jako prezenční kroužky od října do května jednou týdně od pondělí do čtvrtka vždy v čase 17:15–18:15, přihlásit se můžete na kterýkoliv z těchto dnů.

V případě většího počtu zájemců lze tento kroužek vést i v angličtině, krátkou ukázku naleznete níže na této stránce.

Cena online kroužku s lektorem je 1.800,- Kč za pololetí, první 2 lekce si může Vaše dítě bezplatně vyzkoušet. Pro přihlášení prosím vyplňte náš registrační formulář na www.sachovykrouzek.cz/registrace, v okně „Městská část“ zvolte „Online“ a dále pak v okně „Základní škola“ zaškrtněte Vámi vybraný den.